Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Aşk Sohbet Sevgi Sohbet Kalbimin Tek Sahibi
Aşk Sohbet Sevgi Sohbet Kalbimin Tek Sahibi

Aşk Sohbet Sevgi Sohbet Kalbimin Tek Sahibi

Ey Aşk sen nelere kadirsin Aşk Sohbet Sevgi Sohbet Kalbimin Tek Sahibi nesin sen aşk Hayranlık mı, duygusallık mı, tutku mu, hepsi geçici mi, yoksa ömürlük mü seni yaşamadan aşktan bahsetmek yaşanmamış bir duygudur.Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır karşılıklı çıkarsız yaşanırsa aşk mutluluğun en güzelidir havalara uçar insan ayakları yerden kesilir. Aşk birde karşılıksız tek taraflı olursa işte ozaman acıların çekilmez kalp ağrısının amansız dertlerinden biridir.Aşk yaşamdır deriz, ancak umutsuz inançsız aşk ölümden beterdir.Acısı ile tatlısı ile aşk yaşanmaya değer yaşamasını kıymetini bilenler için birde bilmeyenler var aşkı oyuncak gibi gören çok kişi ile aşk yaşamak isteyen ve hep kaybedenler.Tarih boyunca ne aşklar yaşanmıştır kitaplara konu olan dilden dile gezen aşkı uğruna ölümü göze alanlar dağları delen çölleri aşanlar işte aşk budur .

Sevgi nedir bir duygu çeşididir. Kısaca ilgi göstermeye yönelten duygu anlamına gelir.Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de, aslında sevgi.

Birçok anlamı içinde barındırır. ALLAH sevgisi Peygamber sevgisi Kardeş sevgisi anne sevgisi baba sevgisi arkadaş sevgisi komşu sevgisi Çocuk sevgisi akraba sevgisi hayvan sevgisi çiçek sevgisi gibi,Ailemizi severek insanın bize yakın kısmında sorumluluk üstleniriz. Hayatı sürdürmek için kendimize yakın kimseleri severiz. Bu hayatı bir meseledir. Sevgi olmasaydı, birey olmazdı, toplum olmazdı, insanlık ve hayat olmazdı Sonsuz sevgi zinciri böylece devam ediyor. İnsan olmak da canlılığın bir parçasıdır.Sevgi insanların ruhunda bulunan değerli ve olumlu bir yetenektir.
Fakat insanlar bu yeteneklerini her zaman ideale yakın bir değer olarak kullanamamaktadırlar. Yani insanlar birbirlerini gerektiği gibi sevememek-tedirler. Sevgide son yoktur. Sevgiler hiçbir zaman son bulmazlar. Biten sevgiler yoktur, bitmiş gibi görünen sevgiler vardır. Vazgeçiş de yoktur sevgide. Yaşandıkça yaşatılır sevilen. Ama kimi zaman sevgili için kimi zamansa sevginin bir gereği olarak saklanır bu aşklar. Vazgeçiş yoktur, vazgeçmiş gibi görünmek vardır.RABBİM kalbinizden gönlünüzde aşkıda sevgiyi de eksik etmesin hayat sevince sevilince güzel askvadisi.com sohbet odaları chat odaları sevgiyle kalın

BİLGİLER
tarafından 02 Ocak 2017 - 11:20 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.010 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
AskVadisi Siteni Ekle
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Forum Girişi
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Radyo Dinle

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

AskVadisi.com son olarak itibari ile güncellenmiştir.