Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Ask Vadisi Askların Asıkların Vadisi
Ask Vadisi Askların Asıkların Vadisi

Ask Vadisi Askların Asıkların Vadisi

Ask Vadisi Farkı İle Ask Vadisi Askların Asıkların Vadisi.Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır.Ask herkes yaşayamaz yürek ister emek ister özveri ister şimdi diyeceksiniz ne alaka yürekle ne ilgisi var var tabi ask yürek ister yani sevip ömür boyu bu ask uğrunda köle olmak sadık olmak.Ne yazık ki şimdiki asklar balon gibi çabuk sönüyor ateş misali birden alevlenip birden sönüyor çok enderdir Ferhat,ın şirini sevdiği gibi seven yada kerem in aslıyı eskiden iş büyük aksların yaşandığı zamanlar çölleri aşacak kadar dağları delecek kadar.

Ah ask ahhh sen nelere kadirmişsin.Ask Ne ölmek nefessiz kalmaktır, ne de yaşamak nefes almaktır. Yaşamak ; Sevilmeyi hakkeden birine yaşamını harcamaktır.Aşk bazen o elini ilk tuttuğunda ki sıcaklık, gözlerine ilk taktığındaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığında ki o tutkudur.Hayat işte, bazen bir takım şeyleri zamanında yapmak gerekiyor ve eldekiler bir kuş misali uçabiliyor. Hayat sevince ve sevilince güzeldir sevgili dostlar, sevdiğiniz kişilere vakit kaybetmeden sevginizi açın, aşkınızı anlatın.

Aşk en güzel, en masum duygudur.Hayat bazen bizi farklı yollara iter, istesek de istemesek de yolumuz değişmiştir çoktan, kader ağlarını ördü deriz hani, işte onun gibi bir şey… Ne kadar seversen sev, bazen elinde olmaz sevgini korumak, kurtarmak… Sonrası ise soğukluk ve uzaklaşmadır. Ayrılık mı yaklaşıyor.

Bence Aşık olacaksan ya tam olacaksın, olmayacaksan da aşık etmeyeceksin! Ne acı çekeceksin, ne de çektireceksin yani seveceksen adam gibi seveceksin adam gibi sevmeyi de bilmiyorsan hiç seviyorum diye ortaya çıkmayacaksın.Bu arada en çok sevdiğim şarkı bir bilene soralım askı kim icad etmiş gerçek tende sormak gerek ask kim nereden nasıl icad etti saşa bir yana ask güzel sevda güzel bu devirde gerçek askı sevdayı bulmak zor bulana helal olsun bulanda degrini bilsin

Ask Vadisi Askların Asıkların Vadisi

 

 

BİLGİLER
tarafından 06 Ocak 2017 - 18:25 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 990 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
AskVadisi Siteni Ekle
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Forum Girişi
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Radyo Dinle

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

AskVadisi.com son olarak itibari ile güncellenmiştir.