Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Ben Yoruldum Hayat Yalan Dünya Yükünü Çekemez Oldum
Ben Yoruldum Hayat Yalan Dünya Yükünü Çekemez Oldum

Yoruldum Hayat Yalan Dünya Yükünü Çekemez Oldum

 

Neden bilmem bazen ölecekmişim gibi içime bir his doğar sanki aklımdan çıktığı varda Hissettiklerimi gaye sizce amaç sızca yazıyorsam, hissetmenin ateşini azaltmak için yazınca sanki az alacakta işte bir umut hani derler  ya çıkmadık candan umut kesilmez belkide başka çare olmadığından. İtiraflarım önemli değil kendimi önemsenecek derecede hissetmiyorum, çünkü hiçbir şey önemli değil evet önemli değil bıraktım artık hayatı oluruna. Hissettiklerimle manzaralar çiziyorum yaşamak istediğim yaşayamadığım Ben huzurlu ama soğuk odamda gerçekten odam huzurlu mu ondanda emin değilim ama çok soğuk , Acı yüklüyüm kederler içinde yazıyorum dert doluyum , şimdiye kadar olduğum, bundan sonra da olacağım gibi yapayalnızım kimsesizim Masallardaki gibi Düş kurmakla geldi geçti ömrüm.Hep hayal dünyasında yaşadım yada yaşamak zorunda idim.

 

Hayal Kurmak düş kurmak hayatımın anlamı buydu, Düşlerle mutlu olmak evet, yalnızca buydu. Kafamı kaldırıp İç hayatımın karanlığının dışındaki hiçbir şeye dönüp bakmadım. Hayatımdaki en büyük üzüntüler, gönlüme bakan pencereyi açıp oradaki bitip tükenmez kaynaşmayı seyrederek kendimi unutmamla eriyip gitti insan kendini unuturmu unutuyor işte hayat hayatın yükü yaşamakta olduğum kaçınılmaz gerçeklerim ölmek kurtuluşmudur.

Öte dünyada rahatlıkmı var off kafam karma karışık iyi değilim yine bu günlerde fazla duygusal oldum.Bugün sık sık yaptığım gibi düş kurdum, hayatımın ruhsal tarafı büyük oranda bu gereksiz amaçsız ve değersiz düşlerden oluşur hepde öyle oldu zaten.Bazen düşünüyorum acaba ben doğar kendemi alglayarak doğdum gerçi herkes doğarken aglar demek malum oluyor dünyanın çilesini çekmeye geldiğimiz.

Büyük tutkularım asla benim olmayacak, sınırsız düşlerim oldu hiç bir zaman gerçekleşmeyen akmayan yaşlar gözlerimi yakıyorsa da yüreğimin en gizli yerinde ağlıyorum sessizce ağlıyorum demektir öyle zaten göz yaşlarımı hep gizler mutlu gözükmeye çalışırım içimdeki ateşi kederi kimse bilmesin. Aynalarada küstüm bakamıyorum artık  nesine bakacağım kederden solmuş gülmeyen yüzün sözün kısası BenYoruldumHayat Yalan Dünya Yükünü Çekemez Oldum

BİLGİLER
tarafından 22 Aralık 2016 - 18:57 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 669 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
AskVadisi Siteni Ekle
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Forum Girişi
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Radyo Dinle

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

AskVadisi.com son olarak itibari ile güncellenmiştir.