Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sohbet Siteleri Kuralları Chat Sohbet Etme Kuralları
Sohbet Siteleri Kuralları Chat Sohbet Etme Kuralları

Sohbet Siteleri Kuralları Chat Sohbet Etme Kuralları

Değerli Sohbet Odaları katılımcılarımız öncelikle hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi her sohbet sitesinin kendine özgü yapılmasını istemedikleri  Kuralları Vardır.
Bu Sohbet Kuralları,

Kanalda ki insanların Sohbet Etmesini Sohbet Odalarında Daha Keyifli Şekilde iletişim Kurmasını Sağlamak Amacı ile Düzenlenmiş Kurallardır.Bu Kurallara uymayan kişi veya kişiler Kanal yetkilileri  tarafından Kanaldan veya siteden uzaklaştırıla bilirsiniz

Küfür hakaret uygunsuz kelimeler seviyesiz davranışlar olması halinde siteden uzaklaştırılabilir yada susturulma ile cezalandırıla bilirsiniz gereksiz bir Tartışma yüzünden kanal genelinden uzaklaş,tırılırsınız.

Kanal genelinde uyulması gereken kurallardan bir tanesi,Başka Sitelerin reklamının yasak olup. Bu bu kural bütün sohbet chat Sitelerinden geçerli ve uyulması gereken ana  kuraldır.
Sohbet odalarımızda site ile alakası olmayan başka bir sitenin adresini sohbet kullanıcılarına yazmanız yasaktır girmiş Olduğunuz Sohbet Sitesinden başka siteye kullanıcı taşımak  kural ihlalidir, direk kullanıcının sohbet odalarından uzaklaştırılma nedenidir.

Sohbet odalarının genelinde büyük yazı yazmak yasaktır. büyük yazılan harfler sitede bulunan sohbet kullanıcılarının yazdığı küçük kelimelerden dada çok yer kapladığı  ve çirkin bir görüntü verdiği bu yazı şeklide Yasaklanmıştır.
Site yetkilileri yani Sohbet ettiğiniz Kanalın üstünde Kırmızı renkte Veya Sizden farklı renkte Duran yetkililerle sohbet odaları genelinde yaptığınız tartışmada kişileri rencide etme site kuralları içindedir bu yüzden sohbet esnasında kurallara uyarsanız sohbet etme olanağını yasaklayabilirsiniz. Site yetkilileri ile tartıştığınız takdirde siteden uzaklaştırılmanızla son bulur.
Sitemizde Kanal genelinde Kendinize veya Başkasına ait cep telefon numarası, skyp Adresi  face gibi Kişisel bilgileri Kanal genelinde Yazmak Yasak ve hatalı davranıştır.
Site sohbet odasında ve diğer odalarda  renkli Yazı yazmak yasaktır. Renkli yazı yazmanın yasak Olmasının nedeni ise, sohbet eden kullanıcıların renkli yazılardan rahatsız olmalarından dolayı tek renk yazı tipi olması en uygunu olarak belirlenmiştir. Bu Kurala Uymayan Sohbet Kullanıcısı renkli yazı sitede susturulma cezası alır

Sohbet Sitelerinde Siyaset, Politika Gibi Konuları konuşmak dile getirmek Yasaktır. Kanal genelinde Siyaset veya Ayrımcılık Yapma özgürlüğü yokturher insanın kendine göre görüşleri vardır. Türkiye’nin yasalarını  eleştirmek siyaset adı altında bölücülük ve ırkçılık hakkında konuşmak yasaktır bu Kurallara uymayan kim olursa olsun Sohbet Sitesinden Süresiz olarak uzaklaştırılır
Sohbetki bulunan kişilere hakaret etmek eleştirmek, rencide Etmek Yasaktır. 

Değerli Sohbet odaları ziyeretçilerimiz Yukarıda Yazmış olduğumuz Kurallar  her sitede olması gereken kurallardır
kurallara uyalım ve seviyeli sohbet etmenin tadını çıkaralım siz degerli sohbet odaları kullanıcılarımızdan rica saygıyı sevgiyi hoş görüyü seviyeyi ve kalitenizi elden bırakmamanızdır saygı ve sevgilerimi sunar hepinize hoş sohbetler dilerim esen kalın

 

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 26 Aralık 2016 - 12:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 612 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
AskVadisi Siteni Ekle
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Forum Girişi
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Radyo Dinle

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

AskVadisi.com son olarak itibari ile güncellenmiştir.